Sukurti paskyrą
Prisijungti
Pastumkite vaizdą

Apie mus


Džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti naują, modernų ir visiškai interaktyvų teisinių dokumentų kūrimo būdą – Sutartis24 elektroninį vedlį.

Sutartis24 vedlys padės Jums greitai ir lengvai sukurti Jūsų poreikius atitinkančias sutartis ir kitus teisinius dokumentus už nedidelę kainą. Šis interaktyvus teisinių dokumentų kūrimo vedlys yra patraukli alternatyva smulkiajam verslui ir privatiems vartotojams, kuriems reikia kokybiškų ir profesionaliai parengtų teisinių dokumentų už ženkliai mažesnę kainą lyginant su teisininkų paslaugomis.

Naudojantis Sutartis24 vedliu Jums nereikės niekur vykti, atsakinėti į sudėtingus klausimus ir laukti kelias dienas ar net savaites, kol Jūsų pageidaujamas dokumentas bus parengtas. Daugumą sutarčių ir kitų dokumentų galėsite pasirengti patys vos per 15-30 minučių net neišeidami iš namų ar biuro! Todėl nuo šiol nėra būtina kreiptis į advokatus ar kitus teisininkus ir mokėti didelius honorarus bei kelias dienas laukti rengiamų dokumentų, taip pat neverta rizikuoti naudojantis nepatikrintais ir retai Jūsų poreikiams ar esamai situacijai tinkamais šablonais. Nuo šiol turite galimybę naudotis Sutartis24 vedliu ir gauti visus teisės aktų reikalavimus bei naujausią teismų praktiką atitinkančius teisinius dokumentus, kuriuos sukursite patys su išsamaus ir kiekviename žingsnyje pagalbą suteikiančio vedlio pagalba.

Sutartis24 yra tarptautinio tinklo dalis, o mūsų partneriai jau daugelį metų sėkmingai veikia Švedijoje (Avtal24), Vokietijoje (Agreement24) bei Slovėnijoje (Pogodba24) ir tinklas nuolat plečiasi. Lietuvoje teisiniais klausimais mus konsultuoja CONFIDENCE advokatų kontora, todėl užtikriname, kad sutarčių kūrimo vedlys yra parengtas profesionaliai ir kokybiškai.

Vedlio pagalba visame pasaulyje naudojasi tūkstančiai žmonių, todėl kviečiame pereiti į skaitmeninį amžių, sumažinti savo išlaidas, taupyti laiką, padidinti našumą ir visada būti užtikrintiems rezultatu – tai padaryti Jums padės Sutartis24!