Sukurti paskyrą
Prisijungti
€ 29,99Įskaitant PVM

Kilnojamojo daikto pirkimo-pardavimo sutartis

Teisėtai ir paprastai parduokite kilnojamuosius daiktus
Patikrinta profesionalių advokatų
Atitinka teisės aktų reikalavimus ir teismų praktiką
Skirta tiek pirkėjui, tiek ir pardavėjui
Skirta tik kilnojamųjų daiktų pardavimui
Avansinio mokėjimo pasirinkimas
Galimybė parduoti daiktus pagamintus pagal individualų pirkėjo užsakymą.
Galimybė parduoti tiek naujus, tiek naudotus kilnojamuosius daiktus
3-6 puslapių sutartis, priklausomai nuo pasirinkimų
Sudarant kilnojamojo daikto pirkimo-pardavimo sutartį, svarbiausia sutarties sąlyga yra sutarties dalykas, tai yra parduodamas daiktas. Pabrėžtina, kad neužtenka tiesiog nurodyti parduodamą daiktą, o reikia aiškiai jį įvardyti, nurodyti jo būklę, požymius, pavadinimą bei kitus požymius. Kadangi jeigu iš sutarties nebus aišku, ką būtent pardavėjas parduoda, o pirkėjas perka, tuomet sutartis bus laikoma nesudaryta.

Sutartis24 siūlo Jums pasirengti greitai bei kokybiškai pirkimo-pardavimo sutartį, kuri užtikrins, kad sutartis atitiktų abiejų sutarties Šalių interesus bei poreikius. Sutartis24 vedlys Jums padės parengti aktualius teisės aktus atitinkančią kilnojamojo daikto pirkimo-pardavimo sutartį, kuri tinkamai įformins Jūsų norimas specifines sutarties sąlygas, bei užtikrins sutarties teisėtumą.

Lengvai ir be specialių teisinių žinių pasirenkite kilnojamojo daikto pirkimo-pardavimo sutartį patys. Jums tereikės atsakyti į keletą nesudėtingų klausimų su pateikiamais paaiškinimais ir turėsite Jūsų poreikius atitinkančią bei kvalifikuotų teisininkų patikrintą sutartį.
Susisiekite su mumis