Sukurti paskyrą
Prisijungti
€ 29,99Įskaitant PVM

Neterminuota darbo sutartis

Greitai ir lengvai įdarbinkite
Patikrinta profesionalių advokatų
Atitinka teisės aktų reikalavimus ir teismų praktiką
Atitinka 2017 liepos 1d. įsigaliojusi darbo kodeksą
Skirta darbdaviui
Tik neterminuotam darbui
Darbo laiko nustatymo pasirinkimas
Išbandymo laikotarpio nustatymas
Konfidencialumo įsipareigojimo pasirinkimas
Nekonkuravimo įsipareigojimo pasirinkimas
Intelektinės nuosavybės apsaugos pasirinkimas
4-7 puslapių sutartis, priklausomai nuo pasirinkimų
Neterminuota darbo sutartis skirta tiek mažoms, tiek ir didelėms įmonėms, norinčioms greitai parengti kokybiškas sutartis su naujais arba esamais darbuotojais. Sutartis24 suteikia neterminuotos darbo sutarties vedlio paslaugą, kad sutartis atitiktų naujausius teisės aktų bei teismų praktikoje suformuotus reikalavimus.
Primename, kad netinkamai parengta darbo sutartis gali ne tik tapti įvairių teisinių ginčų priežastimi, pavyzdžiui, nutraukiant darbo santykius su netinkamai savo pareigas atliekančiu darbuotoju, bet ir sukelti nuostolių darbdaviui dėl darbuotojo veiksmų, pavyzdžiui, dėl konfidencialios informacijos atskleidimo arba panaudojimo kitoje veikloje.

Sutartis24 neterminuotos darbo sutarties vedlio paslauga sudaro galimybes be specialių teisinių žinių pasirengti neterminuotą darbo sutartį patiems, todėl Jums nereikės samdyti brangiai kainuojančio teisininko. Tereikia atsakyti į keletą paprastų specialiai parengtų klausimų ir galėsite greitai bei efektyviai įdarbinti naujus darbuotojus.

Su Sutartis24 kiekvienas gali būti teisininkas.

Susisiekite su mumis