Sukurti paskyrą
Prisijungti
€ 2,99Įskaitant PVM

Susitarimas dėl darbo sutarties nutraukimo

Paprastai ir greitai susitarkite dėl darbo sutarties nutraukimo
Patikrinta profesionalių advokatų
Atitinka teisės aktų reikalavimus ir teismų praktiką
Nemokama
Skirta darbdaviui
Pagrindinių darbo sutarties nutraukimo sąlygų ir terminų pasirinkimas
Konfidencialumo įsipareigojimo pasirinkimas
Darbdaviui priklausančio turto grąžinimas
Darbo santykių pasibaigimas neretai būna painus ne tik darbuotojui, bet ir darbdaviui. Netinkamai parengtas susitarimas dėl darbo sutarties nutraukimo gali sąlygoti ilgai trunkančius ir brangų teisminio ginčo procesą. Susitarimas dėl darbo sutarties nutraukimo skirtas tiek mažoms, tiek didelėms įmonėms, norinčioms teisėtai ir tinkamai nutraukti darbo santykius su esamais darbuotojais abiejų šaliu sutarimu. Sutartis24 vedlys užtikrins, kad susitarimas dėl darbo sutarties nutraukimo atitiktų naujausius teisės aktų bei teismų praktikos reikalavimus.

Primename, kad netinkamai nutraukta darbo sutartis gali ne tik sukelti įvairius teisinius ginčus, bet ir sukelti nuostolių darbdaviui dėl darbuotojo veiksmų, pavyzdžiui, dėl konfidencialios informacijos atskleidimo arba panaudojimo kitoje veikloje, darbo įrangos ar kito materialaus turto pasisavinimo.

Sutartis24 vedlio paslauga sudaro galimybes be specialių teisinių žinių parengti susitarimą dėl darbo sutarties nutraukimo patiems, todėl Jums nereikės samdyti brangiai kainuojančio teisininko. Tereikia atsakyti į keletą lengvų specialiai parengtų klausimų ir galėsite greitai bei paprastai nutraukti santykius su darbuotojais.

Su Sutartis24 kiekvienas gali būti teisininkas.
Susisiekite su mumis