Sukurti paskyrą
Prisijungti
Pastumkite vaizdą

Kaip naudotis


Sutartis24 vedliu naudotis yra labai lengva. Klausimai, kuriuos užduoda Sutartis24 vedlys yra pateikiami aiškia ir paprasta kalba, neturinčia sudėtingų teisinių terminų. Visi Jūsų atsakymai ir pateikiama informacija turi tiesioginį ryšį su galutiniu teisiniu dokumentu, kuris kinta priklausomai nuo Jūsų veiksmų. Dėl šios priežasties visada turite vesti teisingą informaciją.

Sutartis24 komanda yra parengusi šimtus įvairių galimų sutarčių variantų, todėl galutinis dokumento tekstas priklauso tik nuo Jūsų įvestos informacijos ir atsakymų. Taigi, kiekvienas dokumentas yra pritaikytas Jūsų individualiems poreikiams.

Taipogi, D.U.K. skiltyje rasite atsakymus į dažniausiai užduodamus teisinius klausimus. Jei norite tinkamai pasiruošti sutarties pasirašymui ar įvertinti jau sudarytos sutarties kokybę, susipažinti su sąvokomis ir būtinomis nuostatomis, išimtimis, teisinio reguliavimo specifika, Sutartis24 komanda parengė universalų aktualių klausimų-atsakymų rinkinį. Be kita ko, dažniausiai užduodamų klausimų skiltyje pateikiame patarimus, kaip elgtis problematiškais atvejais, kai kita sutarties šalis pažeidžia Jūsų interesus, pavyzdžiui, atsisako išsikraustyti iš jums priklausančių patalpų sutartais terminais, negrąžina skolos ar nori nepagrįstai atleisti Jus iš darbo.

Jei D.U.K. sąraše nėra atsakymo į Jums rūpimą klausimą, kreipkitės telefonu +370 620 83888 darbo dienomis nuo 10:00 iki 16:00 arba rašykite bet kuriuo metu el. paštu info@sutartis24.lt ir mes Jums pagelbėsime.