Sukurti paskyrą
Prisijungti
Pastumkite vaizdą

Sutarties rengimo procesas


Norint sukurti teisinę sutartį Jums reikės atlikti šiuos žingsnius:

1. Pasirinkti sutartį ar kitą teisinį dokumentą, kuris atitinka Jūsų konkrečius poreikius. Tai padaryti Jums padės prie kiekvienos sutarties pateikiami aprašymai.
2. Atsakyti į vedlio klausimus, kurie yra pateikiami paprasta ir lengvai suprantama forma. Jums nereikia turėti teisinio išsilavinimo ar žinoti sudėtingus teisinius terminus. Visa informacija ir reikalingi dokumentai Jums bus pateikiami kiekviename vedlio etape. Jeigu atsirastų sudėtingesnių klausimų, tai visada Jums bus pateikiami išsamūs paaiškinimai ir komentarai, o mūsų komanda yra visada pasiruošusi padėti telefonu.
3. Pagal Jūsų pateiktus atsakymus ir informaciją Sutartis24 sukuria Jūsų poreikiams pritaikytą sutartį.
4. Jeigu dar nebuvote susikūrę Sutartis24 paskyros, tai šiame etape reikės ją susikurti.
5. Jūs lengvai ir greitai galite atsiskaityti bankiniu pavedimu, kredito kortele ar turima Paysera sąskaita. Visi mokėjimai vykdomi per Paysera.
6. Jūsų sukurta sutartis bus patalpinta Jūsų paskyroje bei nusiųsta Jūsų nurodytu elektroninio pašto adresu. Kartu gausite ir sutarties pasirašymo instrukcijas bei kitą reikalingą informaciją.
7. Jei suklydote atsakinėdami į vedlio pateiktus klausimus ir tai pastebėjote tik peržiūrėdami Sutartis24 vedlio Jums atsiųstą sutartį, ją galėsite nemokamai pataisyti per 7 dienas.